Dopis starosty

Milí hejničtí a ferdinandovští občané,

billboardy, letáky, různá předvolební setkání a podobné aktivity dávají tušit, že volby jsou opět za dveřmi.

Vy si sami a přímo můžete vybrat tým lidí, který následující čtyři roky povede Hejnice. Prostřednictvím svých volených zástupců můžete pomoci uskutečnit své představy a sny o podobě města. V Hejnicích opět kandidují tři volební uskupení nezávislých kandidátů, která můžete znát z minulých voleb, ale i současného vedení města. Volby jsou jedinečnou příležitostí, jak podpořit ty, kteří své sliby plní. Je to možnost, jak vystavit lidem ve vedení města pomyslné vysvědčení.

Mějte prosím na paměti víkend 23. a 24. září a běžte k volbám do zastupitelstva města Hejnice. Spojte to třeba s podzimní procházkou po městě, cestou na hasičskou soutěž v požárním útoku nebo návštěvou festivalu Jizerská nota, ale zkuste prosím věnovat naší společné budoucnosti v Hejnicích několik minut svého času.

Půjdu se také projít do „ferďácké“ školky, kde u volební urny osobně podpořím naše uskupení Za lepší Hejnice. Myslím si, že za předchozích osm let jsme dokázali, že umíme své sliby plnit, ale také účinně řešit problémy a krize, které nás potkávají. Přál bych si, abychom mohli v naší práci pro město pokračovat, neboť je zde množství projektů, které je třeba dotáhnout do konce. Hlavně však chceme do dalších neklidných let nabídnout naše zkušenosti, abychom Hejnice touto složitou dobou bezpečně provedli.

Ale především, ať už budete volit kohokoli, přijďte k volbám. Za případné hlasy našemu sdružení s číslem 1 Vám děkuji.

Hejnice jsou pro nás na prvním místě a naše heslo „Hejnice – tady jsme doma!“ platí.

Cestu k volbám s dobrou myslí Vám přeje

Jaroslav Demčák, starosta Hejnic


dopis starosty web, obrázek se otevře v novém okně


Vytvořeno 23.9.2022 12:27:55 | přečteno 37x | demcak
load