Tadeáš Hradil

14 Tadeáš Hradil w

Ahoj, že prý je potřeba se představit. Takže nahazuji úsměv, se kterým mě pravděpodobně potkáváš každý den, a jdeme na to. 

Jmenuji se Tadeáš Hradil a narodil jsem se v roce 1995 ve Frýdlantě. Od narození jsem vyrůstal v Hejnicích, ve kterých žiji doteď. Mám velkou milující rodinu, která by se ke mně nikdy neotočila zády, a hlavně úžasnou ženu a dceru, které jsou hnacím motorem mých cest. Živím se jako podnikatel a v Hejnicích provozuji tři různé podniky. Jsem sportovec, který miluje snad všechny sporty, nejlépe ty adrenalinové! Když se nad tím ale zamyslím, dochází mi, že můj největší koníček je rozesmávat lidi! Miluju pocit, když mám kolem sebe lidi, kteří jsou na stejné vlně jako já a mají ze života radost.


Táda H 2, obrázek se otevře v novém okně


1. Co pro Vás znamenají Hejnice?

Když mám odpovědět na tuto otázku, mám husí kůži. Hejnice pro mě znamenají snad úplně všechno – od domova přes rodinu a přátele, až po obživu a klid Jizerek. Je to jediné místo na světě, kde chci žít. Každý den, když se podívám na naši baziliku, kterou lemují vysoké hory, vím, že jsem opravdu doma. Rád bych ale podotknul, že město Hejnice má mnohem větší potenciál, než který je doteď využíván.


2. Co Vám v poslední době udělalo v Hejnicích radost? 

Jako novopečenému tatínkovi se mi samozřejmě líbí nová školka. A dále si dovolím být více osobní. Mám totiž velkou radost z věcí, které se za podpory města snažím vytvářet sám. Ať už je to půjčovna koloběžek, Bar jak sviňa nebo nově otevřený stánek s trdelníky. Cítím, že lidé mají radost, že je v Hejnicích zase o další nevšední služby navíc. Takových nápadů mám plnou hlavu a není pro mě podmínkou všechny realizovat pod vlastním jménem. Rád je budu diskutovat a případně i pomáhat realizovat za město Hejnice. V rámci hejnických podnikatelů musím určitě ocenit i odvážnost všech, kteří se podílejí na rozvoji místní gastronomie, která, jak všichni dobře víme, v Hejnicích pokulhává.


3. Proč jdete do voleb? 

Na tuhle otázku mám jednoduchou odpověď. Jdu "bojovat" za mladší generace, které jednou povedou Hejnice. Názory mladých lidí jsou často přehlíženy a já se upřímně ani nedivím. Ve většině případů jsou to jen stížnosti, kopání kolem sebe a házení viny na druhé. Jenže Hejnice mají i plno mladých lidí, kteří mají perfektní vize, nápady, názory, ale nechtějí se o ně poprat. A proto bych tu rád byl já. Rád bych všechny tyto názory a nápady shromažďoval a zkoušel je posouvat dál.


4. Kde vidíte budoucnost Hejnic.

Asi nebudu psát nic konkrétního a budu se opakovat – celou budoucnost vidím v mladých lidech, kteří, ač jsou obklopeni složitými okolnostmi, mají v sobě obrovský potenciál. Budoucnost Hejnic osobně vidím hlavně v turismu, který by mohl přinést více možností pro hejnické občany.


5. Proč volit zástupce sdružení Za lepší Hejnice?

Protože vám všem koupím koblihu! Nebo trdelník na tom nesejde... Je to jednoduché. Máš pocit, že bych měl být v zastupitelstvu a mít tak jeden z mnoha hlasů, které budou rozhodovat o budoucnosti Hejnic? Pak mi dej hlas a udělej další správný krok Za lepší Hejnice.


Táda H 1, obrázek se otevře v novém okně Táda H 3, obrázek se otevře v novém okně

Vytvořeno 27.8.2022 20:55:29 | přečteno 77x | demcak
load