Anna Mudrochová (Votavová)

9 Anna Mudrochová w

Je mi 29 let a stejnou dobu také žiji v Hejnicích. Již potřetí mám šanci účastnit se komunálních voleb pod kandidátkou sdružení Za lepší Hejnice. Za ty čtyři roky se u mě změnilo hlavně příjmení a rodinný stav, nadále pak pracuji v oboru personalistiky, kde pomáhám lidem najít tu správnou práci a firmám ty správné zaměstnance.

Kromě mé práce mě baví také má pozice předsedkyně kulturní komise, kde s kolegy plánujeme kulturní a společenské akce v Hejnicích. Ve volném čase ráda navštěvuji hudební festivaly, cestuji a trávím čas se svou rodinou a přáteli. 


Anička M 1, obrázek se otevře v novém okně

1. Co pro Vás znamenají Hejnice?

Hejnice jsou pro mě v první řadě domovem. Místo, kam se každý den ráda vracím z rušného Liberce a místo, kde nacházím klid a krásnou přírodu. Zároveň jsou Hejnice bydlištěm většiny mé rodiny a blízkých přátel, se kterými mohu i v našem menším městě vyrazit do kina, do kavárny nebo na skleničku.


2. Co Vám v poslední době udělalo v Hejnicích radost? 

Největší radost mám z výstavby nové mateřské školy v Hejnicích, protože předškolní děti si zasloužily nové a modernější prostředí. 


3. Proč jdete do voleb?

Ráda bych se nadále aktivně podílela na kulturním dění v Hejnicích a měla přehled a možnost ovlivnit další směřování našeho města.


4. Kde vidíte budoucnost Hejnic?

Hejnice vidím jako bezpečné místo, kde rádi bydlí mladí i starší. Mladé rodiny budou mít možnost, kde si postavit nový dům a zároveň aktivně trávit svůj volný čas. Starší budou mít svůj prostor a klid a všichni dohromady budou mít ve městě služby, které denně potřebují (lékaři, pošta, bankomat, obchody, kadeřnictví apod.).


5. Proč volit zástupce sdružení Za lepší Hejnice?

Již řadu let naše sdružení zasahuje do vedení a chodu města a otevřeně komunikuje s občany. Efektivně hospodaří s finančními prostředky, plánuje důležité investice a snaží se o rozvoj města. Dosud jsme plnili naše závazky a sliby a v tom hodláme pokračovat, pokud nám dáte šanci i v letošních volbách.


Anička M 3, obrázek se otevře v novém okně Anička M 2, obrázek se otevře v novém okně


Anička M 5, obrázek se otevře v novém okně Anička M 4, obrázek se otevře v novém okně

Vytvořeno 27.8.2022 20:12:46 | přečteno 56x | demcak
load