Petr Návesník

8 Petr Návesník w

Narodil jsem se v roce 1972 v Liberci. Vyučil jsem se zámečníkem. V roce 1991 jsem nastoupil k Policii České republiky. Jako policista jsem pracoval jedenáct let. V té době jsem při zaměstnání maturoval na Střední Zemědělské škole ve Frýdlantě. Na podzim roku 1993 jsme se přistěhovali do Hejnic. Již v roce 1998 jsme společně s rodinou a kolegou panem Mitušinou vybudovali v Hejnicích Fitness centrum MINA a v roce 2002 otevřeli v Liberci specializovanou prodejnu na doutníky a dýmky, kterou provozujeme dodnes.


Petr N 1, obrázek se otevře v novém okně


Protože se Hejnice staly mým skutečným domovem a chtěl jsem svým drobným podílem přispívat k rozvoji tohoto krásného města, stal jsem se před deseti lety hrdým zastupitelem města. Rád se podílím na progresivním rozvoji okolí.

Jsem dvacet devět let šťastně ženatý, mám dvě skvělé dospělé děti a jednoho úžasného vnoučka.

V případě znovuzvolení budu nadále intenzivně pracovat pro Hejnice, a hlavně důrazně prosazovat modernizaci hejnického koupaliště. Chtěl bych prosadit vybudování bezpečných cyklostezek kolem Hejnic tak, aby rodiny s dětmi mohly aktivně trávit svůj volný čas.

Jsem velice pyšný na sdružení Za lepší Hejnice. Jsme parta lidí, kteří bez ohledu na svoje pohodlí nezištně pracují pro naše město. Tato práce je viditelná na každém rohu a v případě úspěchu ve volbách bude ještě patrnější. 


Petr N 2, obrázek se otevře v novém okně Petr N 3, obrázek se otevře v novém okně

Vytvořeno 27.8.2022 18:34:03 | přečteno 81x | demcak
load