Antonín Nosek

6 Antonín Nosek w

Narodil jsem se ve Frýdlantě ve šťastném roce 1977. V Hejnicích bydlím celý život. Se svou ženou Markétkou jsem již zábavných 22 let. Máme dvě krásné a šikovné děti, osmiletou Andulku a čtyřletého Toníka. V rámci mého povolání letos slavím kulaté výročí. Jako vychovatel v domově mládeže pracuji již dvacátým rokem. Většinu osobního času věnuji své rodině, svým dětem. Mým koníčkem a velkou relaxací je zahradničení. Závodně hraju florbal za Vlky Frýdlant. Rekreačně pak mou celoživotní srdeční záležitost, národní házenou. Rád poslouchám hip hop, jazz a vykopávky z devadesátek.


Tonda N 2, obrázek se otevře v novém okně


1. Co pro Vás znamenají Hejnice?

Hejnice jsou mým domovem s velkým D. Ze všech krásných míst k žití na Zemi je pro mě jedno z těch nejkrásnějších. Mám to tady prostě rád.


2. Co Vám v poslední době udělalo v Hejnicích radost? 

Snad každého, včetně mě, musela potěšit výstavba nové školky. Z mnoha dalších projektů bych vytknul chodník na Ferdinandov. Po dlouhém čase jednání je konečně na světě. Také akce postupného zakrývání - zkrášlování stání kontejnerů a popelnic. Cením si ji proto, že původně vzešla z návrhů občanů v participačním rozpočtu. Nyní už je z toho pravidelná investice. Pokud jde o místní občany, jsem velmi hrdý na jejich zapojení v krizových časech současné doby. Moc jim za to děkuji! Z politického hlediska mě udělal radost kompromis ohledně projektu mokřadní louky. Obě strany se musely něčeho vzdát a výsledkem je kultivované ekologické řešení. Asi jako většina lidí jsem moc rád za rozvolnění po pandemii a s tím spojeném rozjetí kulturní akcí. Ať pořádaných městem, místními spolky nebo v blízkém i vzdáleném okolí. Je dobře, že se znovu pořádají, je dobře, že na ně lidé znovu chodí.


3. Proč jdete do voleb? 

Nemůžu všechno změnit k lepšímu, ale můžu střežit, zda se nedějí a nedělají hlouposti. Rád používám zdravý selský rozum. Z toho důvodu rád do věcí "kecám!" Když vidím hloupost, nemohu mlčet. Chci přímo ovlivňovat život v mém nejoblíbenějším městě. Matka příroda mi jako bonus do vínku dala také velkou dávku empatie. Myslím, že do komunální politiky v našem malém městě se to báječně hodí.


4. Kde vidíte budoucnost Hejnic?

Chci, aby Hejnice byly malebným a útulným, přitom moderním městem.

Hejnice jsou jasným turistickým cílem. Fandím místním podnikatelům a přeji jim bohaté zisky z turistického ruchu. Fandím ale i všem ostatním, co tu chtějí jen v klidu žít. Budoucnost v tomto ohledu vidím v harmonickém rozvoji turistické ruchu v zájmu všech občanů města. Nechci z Hejnic Václavák!

Podpora spolků pracujících s mládeží a rozvoj sportovišť je pro mě současně i v budoucnu samozřejmostí.

V neposlední řadě vidím budoucnost také v částečné energetické soběstačnosti města a v dalším snižování nákladů za energie novými technologiemi.


5. Proč volit zástupce sdružení Za lepší Hejnice?

20 let! Letos slavíme výročí vzniku našeho politického sdružení! Jeho skalní jádro je tu stále pro vás! Sice jsme se jmenovali Mladí pro Hejnice, ale náš elán a zájem o maximální dobro pro naše město a jeho obyvatele zůstává stejný! Během času se k nám přidalo hodně správných lidí. Hodně šikovných a schopných lidí. A i když za nás třeba již nekandidují, stále smýšlejí podobným způsobem. Děkuji tu všem našim dvacetiletým spolubojovníkům!

Vaše - naše práce je vidět! Za těch dvacet let se nám dařilo ovlivňovat a měnit naše milované město k lepšímu a posouvat ho dopředu. Nechci dávat nějaké příklady. Kam se kolem sebe podíváte, uvidíte posun. Povedlo se toho hodně dobrého.

Jsme prověření a stojí za námi naše viditelná práce.

Tak proč nás nevolit.


Tonda N 1, obrázek se otevře v novém okně Tonda N 4, obrázek se otevře v novém okně Tonda N 3, obrázek se otevře v novém okně
Vytvořeno 27.8.2022 17:16:02 | přečteno 97x | demcak
load