Alena Henclová

3 Alena Henclová w

Jsem aktivní (rozvedenou) důchodkyní. Město Hejnice bylo mým pozorovatelem od narození (1959) až po dospělost. Dokonce mi poskytlo i zajímavou pracovní příležitost, jíž jsem byla věrná po celý svůj pracovní život. Pracovala jsem jako mzdová účetní ve firmě Autobrzdy n. p., později přejmenované na Knorr-Bremse, s.r.o.. Když se přestěhovala do Liberce, přes 10 let jsem tam dojížděla. Moc mě bavila a stále baví práce s lidmi. Od roku 2004 jsem začala organizovat pro místní seniory výlety. 

Mám ráda svou rodinu. Mám 3 děti a 3 vnoučata, ráda cestuji, občas čtu. Jsem optimista a chci si život ještě užít i přes všechny jeho nedokonalosti.

Alena H, obrázek se otevře v novém okně

1. Co pro Vás znamenají Hejnice?

Hejnice jsou mé rodné město, všechny důležité události související s vyrůstáním a dospíváním se staly právě zde. Mám zde rodinu a spoustu přátel. Můj kladný vztah k městu nemůže zničit ani vzdálenost a ani čas.


2. Co Vám v poslední době udělalo v Hejnicích radost? 

Jsem ráda, že se podařilo splnit skoro vše, co sdružení Za lepší Hejnice v programu nabízelo. Ne vždy se vše vyvíjelo podle našich představ, a tak se některé plány realizují až v posledním volebním roce. Radost mám z dokončené výstavby nové MŠ, rozšíření parkoviště a zlepšení přístupové cesty k DPS, zajištění dětského a ženského lékaře a snad lékaře zubního. Ale největší radost mám, že se (přes mnohé problémy) začal budovat chodník na Ferdinandov. Tím se opravdu „spojí“ město s osadou.


3. Proč jdete do voleb?

Komunální politika není primárně o stranách, ale o lidech, kteří mají šanci něco skutečně prosadit, dokážou-li se na věcech shodnout tu napravo, tu nalevo – ve prospěch občanů. Proto bych se chtěla znovu, jako v minulém volebním období, o to pokusit. Ono totiž nadávat na poměry je snadné.


4. Kde vidíte budoucnost Hejnic?

Město s ucelenou infrastrukturou, město klidné a bezpečné, s přiměřeným turistickým ruchem. Město, kde, když se lidé potkají, popřejí si dobrý den.5. Proč volit zástupce sdružení Za lepší Hejnice?

Sdružení Za lepší Hejnice v minulých volebních obdobích nabízelo občanům a i v letošních komunálních volbách nabízí pouze vize, plány a představy, které jsou reálné a dají se splnit.

Přijďte volit, protože svým hlasem skutečně rozhodujeme o výsledku voleb, a výsledek voleb má obrovský dopad na životy nás všech.


Vytvořeno 26.8.2022 19:18:05 | přečteno 42x | demcak
load