Jaroslav Demčák

1 Jaroslav Demčák w

Je mi 44 let, mám přítelkyni, místo dětí máme zatím koně, od narození žiji v Hejnicích a po 7 letech v roli učitele na zdejším bývalém lesnickém učilišti jsem 16 let zaměstnán na městě Hejnice jako místostarosta a nyní starosta.

Mimo pracovní povinnosti, když čas dovolí, rád chodím do kina a navštěvuji různé koncerty a festivaly. Také moc rád relaxuji na zahradě u pokusů o pěstování netradičních druhů květin.

Jarda, obrázek se otevře v novém okně

 

1. Co pro Vás znamenají Hejnice?

Srdcovka… Můj domov… A nyní také velká odpovědnost spojená s tím, že se o ně mohu starat.


2. Co Vám v poslední době udělalo v Hejnicích radost?

Nebudou to nečekaně nějaké velké investiční akce, ale důkaz, že tu jsme taková jedna velká rodina, která v dobách nelehkých ukázala, že dokážeme táhnout za jeden provaz. Prostě zapojení zdejších lidí do pomoci při posledních krizových časech spojených s pandemií nebo uprchlickou vlnou. Prostě to, že hejničtí umí slovo „POMOC“ přetavit do reálných kroků. Děkuji za to.


3. Proč jdete do voleb?

Mimo obligátní hlášky vedení, že chci dokončit rozpracované projekty jako třeba centrum města, revitalizaci sídliště a podobně, budu se do letošních voleb snažit nabídnout našemu městu a obyvatelům své zkušenosti a síly, které budou potřeba na zvládnutí přicházejících nelehkých časů v souvislosti s ekonomickou a energetickou oblastí veřejného života. Prostě chci pomoci provést město touto složitou dobou.


4. Kde vidíte budoucnost Hejnic?     

Vidím Hejnice jako významné místo v regionu Frýdlantska a také našeho kraje. Hejnice nesmí být jen zajímavá zastávka pro spousty turistů, poutníků a návštěvníků, ale také místo, kde se dobře žije a kde je slyšet spousta dětského smíchu a radosti. To je totiž důkazem, že naše Hejnice jsou městem, které má budoucnost… Děti jsou budoucnost.


5. Proč volit zástupce sdružení Za lepší Hejnice?

Je to tým lidí, kteří v posledních 16 letech ukázali, že jim jde o dobro Hejnic a jejich jednotlivé osobnosti nabízí odbornosti v širokém spektru oblastí a jsou znovu připraveni být zastupiteli každého z Vás.

Jarda D 6, obrázek se otevře v novém okně
Jarda 2, obrázek se otevře v novém okně Jarda 3, obrázek se otevře v novém okně
Jarda D 4, obrázek se otevře v novém okně Jarda D 5, obrázek se otevře v novém okně
Vytvořeno 25.8.2022 20:19:19 | přečteno 67x | demcak
load